ČLENSTVÍ NA ZKOUŠKU PRO VÁS!

CHCI VYZKOUŠET ČLENSTVÍ IHNED!

Co je členství na zkoušku?

Máte unikátní příležitost si ZDARMA vyzkoušet celé výukové dny z různých programů NEURORESTART Institutu! Uvidíte, co na Vás čeká za branami členské sekce, jak vypadají tréninková videa, úkoly, imaginace či pracovní sešity. Nabídka dnů zdarma se navíc bude měnit, a tak takřka každý týden získáte přístup zdarma do jiných programů!

CHCI VYZKOUŠET ČLENSTVÍ IHNED!

Jak získat členství na zkoušku?

 • 1. krok

  Stačí kliknout na této stránce na jedno z tlačítek členství na zkoušku.

 • 2. krok

  Na následující straně se můžete zaregistrovat. Můžete si zvolit vlastní přihlašovací jméno či heslo. Nezapomeňte vyplnit všechna povinná pole.

 • 3. krok

  Ihned po registraci se objevíte ve členské sekci, kde Vás přivítá lektorka Monika Urbanová v krátkém videu. Již zde vidíte, do kterých programů máte aktuálně přístup zdarma.

A co bude dál?

 • Vaše první kroky

  V právě vybraném programu si můžete pustit všechna videa ZDARMA. Připravte se na AHA momenty!

 • Ochutnávka komunity

  Součástí členství je silná komunita lidí, kterým jde o stejnou věc – společný růst! Rosteme společně a své kroky řešíme v komentářích, jak ostatně uvidíte.

 • Chcete vstoupit "naostro"?

  Pokud vás členství zaujme, můžete se kdykoli stát členem NEURORESTART Institutu. Stačí si vybrat jedno ze tří variant členství. Těšíme se na Vás!

Vyzkoušejte ještě dnes!

Od úžasu vás dělí jen jedno tlačítko napravo - připojte se k největšímu společenství lidí osobního rozvoje v Československu. A jak se praví - za vyzkoušení opravdu nic nedáte!

CHCI VYZKOUŠET ČLENSTVÍ IHNED!

Ohlasy našich členů


Od doby, kdy jsem objevila Neurorestart Institute jsem začala myslet a také jednat jinak a myslím že k svému prospěchu.


- Pavla Hrbková


Moni, já ti ze srdce děkuji, protože po 50ti letech jsem se probudila a konečně si uvědomila, kdo je mým skutečným otcem a co pro mě vždy chtěl a cítím takovou něhu a je mi moc krásně, těším se v srpnu na jeho narozky...


- Vlaďka Berounská


Opravdu super vysvětleno, to snad musí pochopit už každý, je to úžasný program, moc děkuji, děkuji, děkuji, Vám oběma. A taky skvělé webitace!


- Ivana Blablová


Přineslo mi to hodně zvratů a osobně jsem povyrostla tak o dva metry, i když měřím metr půl. Jsem šťastná,zdravá a spokojená a děkuju Moniko a Jiří jste skvělí ,a jsem ráda že je NEURORESTART Institut  - přidejte se je to jízda!


- Jarmila Ospalková

Vybruste se sebe opravdový DIAMANT - vyzkoušejte členství na zkoušku ještě dnes!

ČLENSTVÍ NA ZKOUŠKU

© NEURORESTART Institute™ 2016 – Největší portál osobního rozvoje v Česko-Slovensku.