21 dní

KREATIVITA

Kreativita je spojením slova CREO, tvořit a slova VITA, život. Kreativita je tvořením vlastního života, vlastního světa. Ano, přátelé, kreativita je způsob myšlení a stavem, stavem do kterého se dokážeme dostat. V tématu se podíváme na tvůrčí proces kreativity, na přípravu, inkubaci, iluminaci a ověření.

Program je součástí členství:

Student

Student

Puma

Puma

Diamant

Diamant

O programu

Kreativita je spojením slova CREO, tvořit a slova VITA, život.  Kreativita je tvořením vlastního života, vlastního světa. O kreativitě panuje mnoho mýtů, jako například to, že se jedná o talent či genetickou předurčenost, díky těmto pověrám mnoho lidí nevěří ve svoji kreativitu a díky těžkým blokům se do stavu tvoření nedokáže dostat. Ano, přátelé, kreativita je způsob myšlení a stavem, stavem do kterého se dokážeme dostat.

V této sérii Neurorestartu 5minut se podíváme na tvůrčí proces kreativity, na přípravu, inkubaci, iluminaci a ověření. Praktickým způsobem se naučíte takzvané startery, spouštěče kreativního stavu a přeneseme kreativitu jak do každodenního života, tak zejména pro nalézání řešení a objevování nových cest a možností v našem životě. Zvu vás na dobrodružnou cestu k vlastní kreativitě. Pojďme (s)tvořit náš život a náš svět!

Členství
Na zkoušku

Chcete vyzkoušet, jak to u nás funguje? Zaregistrujte se a získejte členství na zkoušku.

Chci vyzkoušet


Program je součástí členství:

Student

Puma

Diamant

Vstupte do členství

999

krabicka-diamant

členství DIAMANT

Zajímají vás výsledky a jasné taktiky, tipy, rady, které rozvinou vaše podnikání a zároveň z vás udělají skvělého lídra, podnikatele nebo manažera? Rozhodněte a zaměřte svou pozornost tím správným směrem.

499

krabicka-puma

členství PUMA

Již jste vykročili na cestu osobního rozvoje? Je čas pokračovat. Rozviňte své oblasti života v uceleném systému Neurorestart, kde postupně projdete zdokonalením ve všech svých životních kvadrantech. Je čas jít ještě dál...

299

krabicka-student

členství STUDENT

Hledáte cestu, jak začít se svým osobním růstem? Máme pro vás řešení, zaměřte svou pozornost na pouhých 5 minut denně. Členství STUDENT, vám poskytuje skvělé podmínky pro váš start...