21 dní

KREATIVITA

Kreativita je spojením slova CREO, tvořit a slova VITA, život. Kreativita je tvořením vlastního života, vlastního světa. Ano, přátelé, kreativita je způsob myšlení a stavem, stavem do kterého se dokážeme dostat. V tématu se podíváme na tvůrčí proces kreativity, na přípravu, inkubaci, iluminaci a ověření.

Program je součástí členství:

Student

Student

Puma

Puma

Diamant

Diamant

O programu

Kreativita je spojením slova CREO, tvořit a slova VITA, život.  Kreativita je tvořením vlastního života, vlastního světa. O kreativitě panuje mnoho mýtů, jako například to, že se jedná o talent či genetickou předurčenost, díky těmto pověrám mnoho lidí nevěří ve svoji kreativitu a díky těžkým blokům se do stavu tvoření nedokáže dostat. Ano, přátelé, kreativita je způsob myšlení a stavem, stavem do kterého se dokážeme dostat.

V této sérii Neurorestartu 5minut se podíváme na tvůrčí proces kreativity, na přípravu, inkubaci, iluminaci a ověření. Praktickým způsobem se naučíte takzvané startery, spouštěče kreativního stavu a přeneseme kreativitu jak do každodenního života, tak zejména pro nalézání řešení a objevování nových cest a možností v našem životě. Zvu vás na dobrodružnou cestu k vlastní kreativitě. Pojďme (s)tvořit náš život a náš svět!

Členství
Na zkoušku

Chcete vyzkoušet, jak to u nás funguje? Zaregistrujte se a získejte členství na zkoušku.

Chci vyzkoušet


Program je součástí členství:

Student

Puma

Diamant

Vstupte do členství

999

členství DIAMANT

Zajímají vás výsledky a jasné taktiky, tipy, rady, které rozvinou vaše podnikání a zároveň z vás udělají skvělého lídra, podnikatele nebo manažera? Rozhodněte a zaměřte svou pozornost tím správným směrem.

499

členství PUMA

Již jste vykročili na cestu osobního rozvoje? Je čas pokračovat! Rozviňte oblasti života v uceleném systému Neurorestart, kde postupně projdete zdokonalením ve všech životních kvadrantech. Je čas jít ještě dál...

299

členství STUDENT

Hledáte cestu, jak začít se svým osobním růstem? Máme pro vás řešení, zaměřte svou pozornost na pouhých 5 minut denně. Členství STUDENT, vám poskytuje skvělé podmínky pro váš start...