21 dní

MAGIE

Magie je práce s energií a jak popsal A.C. Clarke „magií označujeme jevy pro něž ještě nemáme technologie“. V tomto tématu vás seznámím s funkčními magickými postupy, jak se stát Čarodějem svého života.

Program je součástí členství:

Student

Student

Puma

Puma

Diamant

Diamant

O programu

Magie je práce s energií a jak popsal A.C. Clarke „magií označujeme jevy pro něž ještě nemáme technologie“. V tomto Neurorestartu 5minut vás seznámím s funkčními magickými postupy, jak se stát Čarodějem svého života. Dozvíte se jak se napojit na vaše Vyšší Já, vaši elitní jednotku. Naučíte se čistit pomocí kódů a energetických zářičů svoje fyzické tělo a také jemnohmotná těla jako je energetické, emoční a mentální tělo.
Budete také schopni na úrovni programů duše čistit prokletí a sebe prokletí. Dozvíte se jak požádat o medicínu, magickou sílu rostlin, zvířat, kamenů a silových míst. Vytvoříte si kódy svých záměrů, které skrze energii a informaci dokážete dostat do hmoty, do své vlastní „reality“.

Tato série není nic pro Mudly, je pro začínající Čaroděje...

 

Členství
Na zkoušku

Chcete vyzkoušet, jak to u nás funguje? Zaregistrujte se a získejte členství na zkoušku.

Chci vyzkoušet


Program je součástí členství:

Student

Puma

Diamant

Vstupte do členství

999

krabicka-diamant

členství DIAMANT

Zajímají vás výsledky a jasné taktiky, tipy, rady, které rozvinou vaše podnikání a zároveň z vás udělají skvělého lídra, podnikatele nebo manažera? Rozhodněte a zaměřte svou pozornost tím správným směrem.

499

krabicka-puma

členství PUMA

Již jste vykročili na cestu osobního rozvoje? Je čas pokračovat. Rozviňte své oblasti života v uceleném systému Neurorestart, kde postupně projdete zdokonalením ve všech svých životních kvadrantech. Je čas jít ještě dál...

299

krabicka-student

členství STUDENT

Hledáte cestu, jak začít se svým osobním růstem? Máme pro vás řešení, zaměřte svou pozornost na pouhých 5 minut denně. Členství STUDENT, vám poskytuje skvělé podmínky pro váš start...