21 dní

MAGIE

Magie je práce s energií a jak popsal A.C. Clarke „magií označujeme jevy pro něž ještě nemáme technologie“. V tomto tématu vás seznámím s funkčními magickými postupy, jak se stát Čarodějem svého života.

Program je součástí členství:

Student

Student

Puma

Puma

Diamant

Diamant

O programu

Magie je práce s energií a jak popsal A.C. Clarke „magií označujeme jevy pro něž ještě nemáme technologie“. V tomto Neurorestartu 5minut vás seznámím s funkčními magickými postupy, jak se stát Čarodějem svého života. Dozvíte se jak se napojit na vaše Vyšší Já, vaši elitní jednotku. Naučíte se čistit pomocí kódů a energetických zářičů svoje fyzické tělo a také jemnohmotná těla jako je energetické, emoční a mentální tělo.
Budete také schopni na úrovni programů duše čistit prokletí a sebe prokletí. Dozvíte se jak požádat o medicínu, magickou sílu rostlin, zvířat, kamenů a silových míst. Vytvoříte si kódy svých záměrů, které skrze energii a informaci dokážete dostat do hmoty, do své vlastní „reality“.

Tato série není nic pro Mudly, je pro začínající Čaroděje...

 

Členství
Na zkoušku

Chcete vyzkoušet, jak to u nás funguje? Zaregistrujte se a získejte členství na zkoušku.

Chci vyzkoušet


Program je součástí členství:

Student

Puma

Diamant

Vstupte do členství

999

členství DIAMANT

Zajímají vás výsledky a jasné taktiky, tipy, rady, které rozvinou vaše podnikání a zároveň z vás udělají skvělého lídra, podnikatele nebo manažera? Rozhodněte a zaměřte svou pozornost tím správným směrem.

499

členství PUMA

Již jste vykročili na cestu osobního rozvoje? Je čas pokračovat! Rozviňte oblasti života v uceleném systému Neurorestart, kde postupně projdete zdokonalením ve všech životních kvadrantech. Je čas jít ještě dál...

299

členství STUDENT

Hledáte cestu, jak začít se svým osobním růstem? Máme pro vás řešení, zaměřte svou pozornost na pouhých 5 minut denně. Členství STUDENT, vám poskytuje skvělé podmínky pro váš start...