21 dní

MOZKOVÝ FITNESS

Ptáte se, co přináší trénink mozku? Možná si říkáte, že jej vlastně nepotřebujete… Trénování mozku můžete provádět od narození do 99 let. Techniky pro cvičení paměti a kognitivních funkcí mozku, myšlenkové mapy, domácí mozková posilovna, asociace a slovní klíče.

Program je součástí členství:

Student

Student

Puma

Puma

Diamant

Diamant

O programu

Ptáte se, co přináší trénink mozku? Možná si říkáte, že jej vlastně nepotřebujete… Trénování mozku můžete provádět od narození do 99 let. Mělo by se stát každodenní součástí běžného života. Udržování a posilování šedé kůry mozkové ovlivňuje naši kvalitu života, zlepšuje zdraví, paměť, naši vitalitu a prodlužuje zásadním způsobem produktivní období člověka.

Stejně jako lékaři, tak i nejnovější výzkumy dokazují, že mozek je tzv. neuroplastický, tedy je možné s ním v každém okamžiku pracovat a udržovat jej v aktivitě. Výmluvy, že jsme na „to“ již staří, zde neplatí.

Posilování mozku v kombinaci s dalšími přístupy radikálně snižuje riziko současných civilizačních chorob.

 

Členství
Na zkoušku

Chcete vyzkoušet, jak to u nás funguje? Zaregistrujte se a získejte členství na zkoušku.

Chci vyzkoušet


Program je součástí členství:

Student

Puma

Diamant

Vstupte do členství

999

členství DIAMANT

Zajímají vás výsledky a jasné taktiky, tipy, rady, které rozvinou vaše podnikání a zároveň z vás udělají skvělého lídra, podnikatele nebo manažera? Rozhodněte a zaměřte svou pozornost tím správným směrem.

499

členství PUMA

Již jste vykročili na cestu osobního rozvoje? Je čas pokračovat! Rozviňte oblasti života v uceleném systému Neurorestart, kde postupně projdete zdokonalením ve všech životních kvadrantech. Je čas jít ještě dál...

299

členství STUDENT

Hledáte cestu, jak začít se svým osobním růstem? Máme pro vás řešení, zaměřte svou pozornost na pouhých 5 minut denně. Členství STUDENT, vám poskytuje skvělé podmínky pro váš start...