Neuromarket

Navyšte svoje prodeje a zisky a úspěšně uveďte nové produkty a služby na trh s unikátním úspěchem! V programu Vám Jiří Vokiel Čmolík předvede tajné techniky Neuromarketingu v praxi. Zdá se Vám, že klasický marketing nefunguje? A vyzkoušeli jste už neuromarketing? Získejte výhodu!

Program je součástí členství:

Student

Student

Puma

Puma

Diamant

Diamant

O programu

Navyšte svoje prodeje a zisky a úspěšně uveďte nové produkty a služby na trh s unikátním úspěchem!

V programu Vám Jiří Vokiel Čmolík předvede tajné techniky Neuromarketingu v praxi. Zdá se Vám, že klasický marketing nefunguje? A vyzkoušeli jste už neuromarketing?

Získejte výhodu!

Členství
Na zkoušku

Chcete vyzkoušet, jak to u nás funguje? Zaregistrujte se a získejte členství na zkoušku.

Chci vyzkoušet


Program je součástí členství:

Student

Puma

Diamant

Vstupte do členství

999

členství DIAMANT

Zajímají vás výsledky a jasné taktiky, tipy, rady, které rozvinou vaše podnikání a zároveň z vás udělají skvělého lídra, podnikatele nebo manažera? Rozhodněte a zaměřte svou pozornost tím správným směrem.

499

členství PUMA

Již jste vykročili na cestu osobního rozvoje? Je čas pokračovat! Rozviňte oblasti života v uceleném systému Neurorestart, kde postupně projdete zdokonalením ve všech životních kvadrantech. Je čas jít ještě dál...

299

členství STUDENT

Hledáte cestu, jak začít se svým osobním růstem? Máme pro vás řešení, zaměřte svou pozornost na pouhých 5 minut denně. Členství STUDENT, vám poskytuje skvělé podmínky pro váš start...