NEURORESTART

Rodina

Jak probudit vaše vnitřní dítě a dokonale se napojit na vaše potomky? Monika Urbanová přichází s EPIGEN terapií a osobně vyzkoušenými technikami z její soukromé praxe.

Program je součástí členství:

Student

Student

Puma

Puma

Diamant

Diamant

O programu

NEURORESTART Rodina program zaměřený na pochopení mezigeneračních vztahů. Vysvětluje rozdíly mezi emoční a chronologickou pamětí a objasňuje rodinné programy, které ovlivňují naše chování. Navazuje na výsledky práce C. G. Junga a profesora Stanislava Grofa.

Ve třech částech on-line výcviku se naučíte otevřené komunikaci sami se sebou a vašimi blízkými. Program je nabití technikami a informace pro váš každodenní život. Pochopíte mnoho souvislostí a odstraníte ze svého života různá ALE. Krok po kroku objevíte svět vašich dětí, naučíte se techniky, které eliminují jejich i váš stres.

Členství
Na zkoušku

Chcete vyzkoušet, jak to u nás funguje? Zaregistrujte se a získejte členství na zkoušku.

Chci vyzkoušet

Výhody

Co vám program přinese?

 Skvělý systém pro celou rodinu
Skvělý systém pro celou rodinu
 Odstranění bloků z dětství
Odstranění bloků z dětství
 Otevřená komunikace s dětmi
Otevřená komunikace s dětmi
 Eliminuje emoční stres
Eliminuje emoční stres
 Odhaluje mezigenerační vztahy
Odhaluje mezigenerační vztahy
 Techniky pro každý den
Techniky pro každý den
 Rozvíjí dětskou osobnost
Rozvíjí dětskou osobnost
 Nové poznatky z psychologie
Nové poznatky z psychologie

Zkušenosti

Adam Vitovský

Nemám sice ještě děti a dlouho mít nebudu ? Je mi 22, ale považuji za naprosto klíčové předat dětem vyčištěný a kvalitní epigenetický kód a soustředím na to svou pozornost ?

Ludmila Troppová

Krásne vysvetlenie. Byť cudzincom v svojom tele,je nanič. Ďakujem za krásne vysvetlenie.Vďaka Jirko a Monika. S Vami ma baví SVET. AHA vy ste v mojom Ja . Pozvaný s láskou. AHA ako sa to v nás niekedy miesi-moje sny. Prajem všetkým krásne dni.

Iva Blablová

Opravdu super vysvětleno, to snad musí pochopit už každý, je to úžasný program, moc děkuji, děkuji, děkuji, Vám oběma. A taky skvělé webitace.

Dagmar Pospíšilová

Wau,dalsia seria uzasneho vzdelavania ,moc,moc dakujem.


Program je součástí členství:

Student

Puma

Diamant

Vstupte do členství

999

členství DIAMANT

Zajímají vás výsledky a jasné taktiky, tipy, rady, které rozvinou vaše podnikání a zároveň z vás udělají skvělého lídra, podnikatele nebo manažera? Rozhodněte a zaměřte svou pozornost tím správným směrem.

499

členství PUMA

Již jste vykročili na cestu osobního rozvoje? Je čas pokračovat! Rozviňte oblasti života v uceleném systému Neurorestart, kde postupně projdete zdokonalením ve všech životních kvadrantech. Je čas jít ještě dál...

299

členství STUDENT

Hledáte cestu, jak začít se svým osobním růstem? Máme pro vás řešení, zaměřte svou pozornost na pouhých 5 minut denně. Členství STUDENT, vám poskytuje skvělé podmínky pro váš start...