NEURORESTART

Emoce

Zažijte konečně skutečný životní průlom a získejte vyzkoušené techniky, jak nalézt vlastní Emoční kód úspěchu. Vykročte společně s námi s online tréninkem NEURORESTART Emoce právě teď - pracujte na emočních programech, které brzdí Váš život!

Program je součástí členství:

Student

Student

Puma

Puma

Diamant

Diamant

O programu

NEURORESTART Emoce – unikátní on-line trénink zaměřený na vyladění emocí a odbourání emočních bloků. Propojuje poslední výzkumy z aplikovaných neurověd, kvantové fyziky a psychologie.

Poprvé na českém trhu využívá techniky EPIGEN TERAPIE, která vychází z energetické psychologie, kvantového pojetí emocí a práce s energií. Pomáhá lidem překonat své strachy, fobie, úzkosti, naplní je novou energií a chutí do života.

NEURORESTART Emoce mění realitu, boří mýty, uzdravuje a dělá doslova „zázraky“.

Členství
Na zkoušku

Chcete vyzkoušet, jak to u nás funguje? Zaregistrujte se a získejte členství na zkoušku.

Chci vyzkoušet

Vyzkoušejte zdarma:

První video zdarma

První epigen terapie zdarma

Druhé video zdarma

Druhá epigen terapie zdarma

Třetí video zdarma

Třetí epigen terapie zdarma

Výhody

 21 výukových videí
21 výukových videí
 21 videí s EPIGEN terapií
21 videí s EPIGEN terapií
 Pracovní manuál na každý den
Pracovní manuál na každý den
 Energetické zářiče
Energetické zářiče
 Podpora komunity
Podpora komunity
 Odborné vedení
Odborné vedení
 Imaginace na základě NLP
Imaginace na základě NLP
 Odstranění negativních bloků
Odstranění negativních bloků
 Nové začátky
Nové začátky
 Emocionální vyrovnanost
Emocionální vyrovnanost

Zkušenosti

Co říkají absolventi programu NEURORESTART Emoce?

Marie Řezníčková

Děkuji za tento program. Terapii odťukávání moc dobře znám, ovšem ne vždy jsem se k tomu doma odhodlala. Tady v úkolech se tím donutím a sama se nestačím divit, co ve mně zase je. Jak se mnou emoce mávají a jak mě ovlivňují nejen po fyzické stránce, ale i jak mě brzdí. Děkuji, děkuji, děkuji.

Renata Turonová

Je to fakt,že člověk si zbytečně komplikuje život.Sama jsem to právě teď pochopila, dík moc za AHA moment a uvědomení.

Katy

Uf, odtukala som vsetky moje neprijemne pocity zo starych programov o mne, ludoch a zivote. Mam pocit ze mi spadol kamen zo srdca, uz viem s cim treba dalej pracovat. Bonc blocek sa mi plni starymi krivdami a blokmi, mam toho vela a isla som tak do hlbky ze som zistila viac ako som tusila… Dakujem za skvele nakopnutie Monike a Jirkovi, ste nasim hnacim motorom ?. Este chcem ocenit novu formu programu – pracovne zosity su skvely napad, pomaha mi to ked som mimo domu, ked mam chvilku cas tak do toho nakuknem.

Janette Kecskemetiová

Je úžasné vidieť,ako sa mi každý deň objavuje na riešenie stále ten istý problém,takže som trafila klinec po hlavičke a čistím a mením.Baví ma hra na Režiséra.Už som pozmenila kompletne scenár a teším sa na celkom nový príbeh.:))))


Program je součástí členství:

Student

Puma

Diamant

Vstupte do členství

999

členství DIAMANT

Zajímají vás výsledky a jasné taktiky, tipy, rady, které rozvinou vaše podnikání a zároveň z vás udělají skvělého lídra, podnikatele nebo manažera? Rozhodněte a zaměřte svou pozornost tím správným směrem.

499

členství PUMA

Již jste vykročili na cestu osobního rozvoje? Je čas pokračovat! Rozviňte oblasti života v uceleném systému Neurorestart, kde postupně projdete zdokonalením ve všech životních kvadrantech. Je čas jít ještě dál...

299

členství STUDENT

Hledáte cestu, jak začít se svým osobním růstem? Máme pro vás řešení, zaměřte svou pozornost na pouhých 5 minut denně. Členství STUDENT, vám poskytuje skvělé podmínky pro váš start...