NEURORESTART

Intim

Program, který vás provede netušenými zákoutími intimního života! Pod vedením renomované a inovativní koučky Julie Gaii Poupětové a transformačního leadera Jiřího Vokáče Čmolíka zboříte stará tabu a naučíte se dokonale prociťovat vlastní tělo.

Program je součástí členství:

Student

Student

Puma

Puma

Diamant

Diamant

O programu

Program, který vás provede netušenými zákoutími intimního života! Pod vedením renomované a inovativní koučky Julie Gaii Poupětové a transformačního leadera Jiřího Vokiela Čmolíka zboříte stará tabu a naučíte se dokonale prociťovat vlastní tělo.

Členství
Na zkoušku

Chcete vyzkoušet, jak to u nás funguje? Zaregistrujte se a získejte členství na zkoušku.

Chci vyzkoušet

Vyzkoušejte zdarma:

STEREOTYP V PARTNERSTVÍ

NEVĚRA

MÍT, ČI NEMÍT ORGASMUS?


Program je součástí členství:

Student

Puma

Diamant

Vstupte do členství

999

členství DIAMANT

Zajímají vás výsledky a jasné taktiky, tipy, rady, které rozvinou vaše podnikání a zároveň z vás udělají skvělého lídra, podnikatele nebo manažera? Rozhodněte a zaměřte svou pozornost tím správným směrem.

499

členství PUMA

Již jste vykročili na cestu osobního rozvoje? Je čas pokračovat! Rozviňte oblasti života v uceleném systému Neurorestart, kde postupně projdete zdokonalením ve všech životních kvadrantech. Je čas jít ještě dál...

299

členství STUDENT

Hledáte cestu, jak začít se svým osobním růstem? Máme pro vás řešení, zaměřte svou pozornost na pouhých 5 minut denně. Členství STUDENT, vám poskytuje skvělé podmínky pro váš start...