NEURORESTART

Intim

Program, který vás provede netušenými zákoutími intimního života! Pod vedením renomované a inovativní koučky Julie Gaii Poupětové a transformačního leadera Jiřího Vokáče Čmolíka zboříte stará tabu a naučíte se dokonale prociťovat vlastní tělo.

Program je součástí členství:

Student

Student

Puma

Puma

Diamant

Diamant

O programu

Program, který vás provede netušenými zákoutími intimního života! Pod vedením renomované a inovativní koučky Julie Gaii Poupětové a transformačního leadera Jiřího Vokiela Čmolíka zboříte stará tabu a naučíte se dokonale prociťovat vlastní tělo.

Členství
Na zkoušku

Chcete vyzkoušet, jak to u nás funguje? Zaregistrujte se a získejte členství na zkoušku.

Chci vyzkoušet

Vyzkoušejte zdarma:

STEREOTYP V PARTNERSTVÍ

NEVĚRA

MÍT, ČI NEMÍT ORGASMUS?


Program je součástí členství:

Student

Puma

Diamant

Vstupte do členství

999

krabicka-diamant

členství DIAMANT

Zajímají vás výsledky a jasné taktiky, tipy, rady, které rozvinou vaše podnikání a zároveň z vás udělají skvělého lídra, podnikatele nebo manažera? Rozhodněte a zaměřte svou pozornost tím správným směrem.

499

krabicka-puma

členství PUMA

Již jste vykročili na cestu osobního rozvoje? Je čas pokračovat. Rozviňte své oblasti života v uceleném systému Neurorestart, kde postupně projdete zdokonalením ve všech svých životních kvadrantech. Je čas jít ještě dál...

299

krabicka-student

členství STUDENT

Hledáte cestu, jak začít se svým osobním růstem? Máme pro vás řešení, zaměřte svou pozornost na pouhých 5 minut denně. Členství STUDENT, vám poskytuje skvělé podmínky pro váš start...