Neurorestart

MAT

Devíti týdenní mentoringový program zaměřený na síťový marketing nové generace. Nejúspěšnější vzdělávací systém síťování v ČR vstupuje do nové verze! Program založený na výzkumu lidského mozku, technikách osobního rozvoje a kvantové fyziky.

Program je součástí členství:

Student

Student

Puma

Puma

Diamant

Diamant

O programu

Neurorestart MAT je devítitýdenní program zaměřený na tvorbu vlastní sítě a zvýšení prosperity v oblasti MLM. Je rozdělen do tří částíHlavologie, Byznys a Epigen Terapie. Postupnými kroky nabízí nový pohled na síťování.

MAT přináší poznatky z kvantové fyziky, neurověd a také dvouroční celosvětové studie MLM. Vysvětluje pojmy – starý a nový zákon MLM, organické a technologické síťování, síťový marketing. Je edukativní, praktický plný úkolů, nástrojů a příkladů.

Členství
Na zkoušku

Chcete vyzkoušet, jak to u nás funguje? Zaregistrujte se a získejte členství na zkoušku.

Chci vyzkoušet

Výhody

 Ucelený průvodce síťováním
Ucelený průvodce síťováním
 Členská a video sekce
Členská a video sekce
 Praktické techniky
Praktické techniky
 Osobní a profesní růst
Osobní a profesní růst
 Nové trendy v MLM
Nové trendy v MLM
 Komunita podobně naladěných
Komunita podobně naladěných
 Možnost networkingu
Možnost networkingu
 Certifikát o absolvování
Certifikát o absolvování

Zkušenosti

Co říkají účastníci MATu?

Šárka Vítovská

Dnes jsem si uvědomila další velkou hodnotu, kterou jsem nevědomě potlačovala. MAT je pro mne otevřením bran. Každý den objevuji úžasnější věci. Zvláštní je, jak krásně a plynule se mi rozjelo podnikání a jak krásně a plynule jsem přijala roli lídra. Přitom ještě nedávno jsem si myslela, že NEJSEM DOST DOBRÁ ? Děkuji za příležitost!

Vratislav Holeček

Děkuji Jirkovi a všem spolutvůrcům za Mat, jsem jiný, než jsem byl před 9 týdny, hranice vnímání mé reality se opět kousek posunuly. Vnitřní klid a důvěra, které jsem pocítil po prvním čištění stále přetrvává. Ujasnil jsem si své hodnoty a vím, kam jdu, je to úžasné. Velmi, velmi oceňuji vaši práci, zvláště „modré růže “. Ještě jednou díky, ať se všem báječně daří.

Jana Weissová

„O dvacet roků budete rozčarování z toho, co jste neudělali, než z toho, co jste udělali. Takže napněte plachty. Vyplujte z bezpečného přístavu. Chyťte vítr do plachet. Zkoumejte. Sněte. Objevujte“

Mark Twain

Sonja

Jirko, ďakujem, ďakujem, ďakujem… veľa sa mi otvorilo, veľa ukázalo, mám na čom pracovať, nebola som stopercentná vo všetkom ale viem že je to proces, rast a som šťastná že môžem na sebe pracovať ďalej. Rada som Ťa poznala, robíš krásnu prácu, si inšpirátor pre mnohých a otváraš naše srdcia. Veľká vďaka!


Program je součástí členství:

Student

Puma

Diamant

Vstupte do členství

999

členství DIAMANT

Zajímají vás výsledky a jasné taktiky, tipy, rady, které rozvinou vaše podnikání a zároveň z vás udělají skvělého lídra, podnikatele nebo manažera? Rozhodněte a zaměřte svou pozornost tím správným směrem.

499

členství PUMA

Již jste vykročili na cestu osobního rozvoje? Je čas pokračovat! Rozviňte oblasti života v uceleném systému Neurorestart, kde postupně projdete zdokonalením ve všech životních kvadrantech. Je čas jít ještě dál...

299

členství STUDENT

Hledáte cestu, jak začít se svým osobním růstem? Máme pro vás řešení, zaměřte svou pozornost na pouhých 5 minut denně. Členství STUDENT, vám poskytuje skvělé podmínky pro váš start...