Neurorestart

MAT

Devíti týdenní mentoringový program zaměřený na síťový marketing nové generace. Nejúspěšnější vzdělávací systém síťování v ČR vstupuje do nové verze! Program založený na výzkumu lidského mozku, technikách osobního rozvoje a kvantové fyziky.

Program je součástí členství:

Student

Student

Puma

Puma

Diamant

Diamant

O programu

Neurorestart MAT je devítitýdenní program zaměřený na tvorbu vlastní sítě a zvýšení prosperity v oblasti MLM. Je rozdělen do tří částíHlavologie, Byznys a Epigen Terapie. Postupnými kroky nabízí nový pohled na síťování.

MAT přináší poznatky z kvantové fyziky, neurověd a také dvouroční celosvětové studie MLM. Vysvětluje pojmy – starý a nový zákon MLM, organické a technologické síťování, síťový marketing. Je edukativní, praktický plný úkolů, nástrojů a příkladů.

Členství
Na zkoušku

Chcete vyzkoušet, jak to u nás funguje? Zaregistrujte se a získejte členství na zkoušku.

Chci vyzkoušet

Výhody

 Ucelený průvodce síťováním
Ucelený průvodce síťováním
 Členská a video sekce
Členská a video sekce
 Praktické techniky
Praktické techniky
 Osobní a profesní růst
Osobní a profesní růst
 Nové trendy v MLM
Nové trendy v MLM
 Komunita podobně naladěných
Komunita podobně naladěných
 Možnost networkingu
Možnost networkingu
 Certifikát o absolvování
Certifikát o absolvování

Zkušenosti

Co říkají účastníci MATu?

icon_mat

Šárka Vítovská

Dnes jsem si uvědomila další velkou hodnotu, kterou jsem nevědomě potlačovala. MAT je pro mne otevřením bran. Každý den objevuji úžasnější věci. Zvláštní je, jak krásně a plynule se mi rozjelo podnikání a jak krásně a plynule jsem přijala roli lídra. Přitom ještě nedávno jsem si myslela, že NEJSEM DOST DOBRÁ 🙂 Děkuji za příležitost!

icon_mat

Vratislav Holeček

Děkuji Jirkovi a všem spolutvůrcům za Mat, jsem jiný, než jsem byl před 9 týdny, hranice vnímání mé reality se opět kousek posunuly. Vnitřní klid a důvěra, které jsem pocítil po prvním čištění stále přetrvává. Ujasnil jsem si své hodnoty a vím, kam jdu, je to úžasné. Velmi, velmi oceňuji vaši práci, zvláště „modré růže “. Ještě jednou díky, ať se všem báječně daří.

icon_mat

Jana Weissová

„O dvacet roků budete rozčarování z toho, co jste neudělali, než z toho, co jste udělali. Takže napněte plachty. Vyplujte z bezpečného přístavu. Chyťte vítr do plachet. Zkoumejte. Sněte. Objevujte“

Mark Twain

icon_mat

Sonja

Jirko, ďakujem, ďakujem, ďakujem… veľa sa mi otvorilo, veľa ukázalo, mám na čom pracovať, nebola som stopercentná vo všetkom ale viem že je to proces, rast a som šťastná že môžem na sebe pracovať ďalej. Rada som Ťa poznala, robíš krásnu prácu, si inšpirátor pre mnohých a otváraš naše srdcia. Veľká vďaka!


Program je součástí členství:

Student

Puma

Diamant

Vstupte do členství

999

krabicka-diamant

členství DIAMANT

Zajímají vás výsledky a jasné taktiky, tipy, rady, které rozvinou vaše podnikání a zároveň z vás udělají skvělého lídra, podnikatele nebo manažera? Rozhodněte a zaměřte svou pozornost tím správným směrem.

499

krabicka-puma

členství PUMA

Již jste vykročili na cestu osobního rozvoje? Je čas pokračovat. Rozviňte své oblasti života v uceleném systému Neurorestart, kde postupně projdete zdokonalením ve všech svých životních kvadrantech. Je čas jít ještě dál...

299

krabicka-student

členství STUDENT

Hledáte cestu, jak začít se svým osobním růstem? Máme pro vás řešení, zaměřte svou pozornost na pouhých 5 minut denně. Členství STUDENT, vám poskytuje skvělé podmínky pro váš start...