NEURORESTART

Peníze

Právě začíná tvůj restart. Se systémem NEURORESTART Peníze za 21 dní proměníš svůj program na peníze, přepíšeš příběh a navážeš pozitivní vztah k energii peněz. Tato proměna ti přinese novou realitu v oblasti peněz a bohatství. Bohatý znamená Bůh a Ty.

Program je součástí členství:

Student

Student

Puma

Puma

Diamant

Diamant

O programu

Se systémem NEURORESTART Peníze za 21 dní proměníte hluboko uložené programy na peníze. Proměníte své návyky s penězi, čímž přepíšete dosavadní příběh.  Tato proměna vám přinese novou realitu v oblasti peněz a bohatství.

Objevíte tři klíče k tvorbě vlastní reality - síla rozhodnutí, zaměřená pozornost a 100% odpovědnost za svůj život jsou tři pilíře proměny vlastní reality. Program plný úkolů, poznání, informací. Tímto systémem úspěšně prošlo více než 10 000 lidí a proměnilo svoji peněžní realitu. Není co ztratit, získat můžete hodně.

Členství
Na zkoušku

Chcete vyzkoušet, jak to u nás funguje? Zaregistrujte se a získejte členství na zkoušku.

Chci vyzkoušet

Vyzkoušejte zdarma:

Video 1 – ZDARMA

Video 2 – ZDARMA

Video 3 – ZDARMA

Výhody

Co vše získáte? Nejen níže zmíněné, ale mnohem více!

 Ucelený výcvik
Ucelený výcvik
 Mozkový trénink
Mozkový trénink
 Praktická cvičení
Praktická cvičení
 Propojení praxe a terapie
Propojení praxe a terapie
 Propojení s komunitou
Propojení s komunitou
 Podpora lektorů
Podpora lektorů
 Proměna peněžní reality
Proměna peněžní reality
 90% úspěšnost
90% úspěšnost

Zkušenosti

Aneb co říkají naši studenti...

Aleš Bartoš

Děkuji za všechny epigen terapie a techniky předávané v rámci tréninku! Děkuji i za osobní rezonanční kód a inspiraci k vytvoření vlastního energetického zářiče. Těším se na další dobrodružství s epigen technikami. Děkuji za vytvoření tohoto báječného tréninku, přenastavujícího vztah k energii peněz. Těším se na další dobrodružství při osobním růstu.

Iveta Volejníková

Dobrý den, tento neurorestart je opravdu lepší, je super !!!!!! Ahoj všem z neurorestartu a všem vám děkuji.

Zdeňka Hlaváčková

Ráda bych se podělila o svoje pocity. Díky Neurorestartu Peníze jsem před dvěma roky splatila úvěr ve výši 240 000,§ Kč. Jsem opravdu vděčná a šťastná, že jsem bez finančního dluhu.

Vladimír Hanžl

Děkuji, děkuji za úžasnou imaginaci, postupně přenastavuji, užívám si setkávání ve skupinách. Děkuji za znovupřipomenutí prostředníctvím sdílení ve skupinách. Všechny tři strachy. Z rizika a nebezpečí, z neúspěchu a z úspěchu se u mě projevují na úrovni srdce. Ještě jednou jsem vděčný za možnost odblokování zadržené energie pomocí imaginace a epigen terapie.


Program je součástí členství:

Student

Puma

Diamant

Vstupte do členství

999

členství DIAMANT

Zajímají vás výsledky a jasné taktiky, tipy, rady, které rozvinou vaše podnikání a zároveň z vás udělají skvělého lídra, podnikatele nebo manažera? Rozhodněte a zaměřte svou pozornost tím správným směrem.

499

členství PUMA

Již jste vykročili na cestu osobního rozvoje? Je čas pokračovat! Rozviňte oblasti života v uceleném systému Neurorestart, kde postupně projdete zdokonalením ve všech životních kvadrantech. Je čas jít ještě dál...

299

členství STUDENT

Hledáte cestu, jak začít se svým osobním růstem? Máme pro vás řešení, zaměřte svou pozornost na pouhých 5 minut denně. Členství STUDENT, vám poskytuje skvělé podmínky pro váš start...