NEURORESTART

Peníze

Právě začíná tvůj restart. Se systémem NEURORESTART Peníze za 21 dní proměníš svůj program na peníze, přepíšeš příběh a navážeš pozitivní vztah k energii peněz. Tato proměna ti přinese novou realitu v oblasti peněz a bohatství. Bohatý znamená Bůh a Ty.

Program je součástí členství:

Student

Student

Puma

Puma

Diamant

Diamant

O programu

Se systémem NEURORESTART Peníze za 21 dní proměníte hluboko uložené programy na peníze. Proměníte své návyky s penězi, čímž přepíšete dosavadní příběh.  Tato proměna vám přinese novou realitu v oblasti peněz a bohatství.

Objevíte tři klíče k tvorbě vlastní reality - síla rozhodnutí, zaměřená pozornost a 100% odpovědnost za svůj život jsou tři pilíře proměny vlastní reality. Program plný úkolů, poznání, informací. Tímto systémem úspěšně prošlo více než 10 000 lidí a proměnilo svoji peněžní realitu. Není co ztratit, získat můžete hodně.

Členství
Na zkoušku

Chcete vyzkoušet, jak to u nás funguje? Zaregistrujte se a získejte členství na zkoušku.

Chci vyzkoušet

Vyzkoušejte zdarma:

Video 1 – ZDARMA

Video 2 – ZDARMA

Video 3 – ZDARMA

Výhody

Co vše získáte? Nejen níže zmíněné, ale mnohem více!

 Ucelený výcvik
Ucelený výcvik
 Mozkový trénink
Mozkový trénink
 Praktická cvičení
Praktická cvičení
 Propojení praxe a terapie
Propojení praxe a terapie
 Propojení s komunitou
Propojení s komunitou
 Podpora lektorů
Podpora lektorů
 Proměna peněžní reality
Proměna peněžní reality
 90% úspěšnost
90% úspěšnost

Zkušenosti

Aneb co říkají naši studenti...

icon_men2

Aleš Bartoš

Děkuji za všechny epigen terapie a techniky předávané v rámci tréninku! Děkuji i za osobní rezonanční kód a inspiraci k vytvoření vlastního energetického zářiče. Těším se na další dobrodružství s epigen technikami. Děkuji za vytvoření tohoto báječného tréninku, přenastavujícího vztah k energii peněz. Těším se na další dobrodružství při osobním růstu.

icon_men2

Iveta Volejníková

Dobrý den, tento neurorestart je opravdu lepší, je super !!!!!! Ahoj všem z neurorestartu a všem vám děkuji.

icon_men2

Zdeňka Hlaváčková

Ráda bych se podělila o svoje pocity. Díky Neurorestartu Peníze jsem před dvěma roky splatila úvěr ve výši 240 000,§ Kč. Jsem opravdu vděčná a šťastná, že jsem bez finančního dluhu.

icon_men2

Vladimír Hanžl

Děkuji, děkuji za úžasnou imaginaci, postupně přenastavuji, užívám si setkávání ve skupinách. Děkuji za znovupřipomenutí prostředníctvím sdílení ve skupinách. Všechny tři strachy. Z rizika a nebezpečí, z neúspěchu a z úspěchu se u mě projevují na úrovni srdce. Ještě jednou jsem vděčný za možnost odblokování zadržené energie pomocí imaginace a epigen terapie.


Program je součástí členství:

Student

Puma

Diamant

Vstupte do členství

999

krabicka-diamant

členství DIAMANT

Zajímají vás výsledky a jasné taktiky, tipy, rady, které rozvinou vaše podnikání a zároveň z vás udělají skvělého lídra, podnikatele nebo manažera? Rozhodněte a zaměřte svou pozornost tím správným směrem.

499

krabicka-puma

členství PUMA

Již jste vykročili na cestu osobního rozvoje? Je čas pokračovat. Rozviňte své oblasti života v uceleném systému Neurorestart, kde postupně projdete zdokonalením ve všech svých životních kvadrantech. Je čas jít ještě dál...

299

krabicka-student

členství STUDENT

Hledáte cestu, jak začít se svým osobním růstem? Máme pro vás řešení, zaměřte svou pozornost na pouhých 5 minut denně. Členství STUDENT, vám poskytuje skvělé podmínky pro váš start...