Programy


NEURORESTART 5 minut

Upřete každý den 5 minut na svůj osobní rozvoj! 15 originálních témat v průběhu celého roku se zaměří na důležité oblasti vašeho života. Vstupní brána do projektů NEURORESTART.

Všechna témata

29990

Neuromarket

Navyšte svoje prodeje a zisky a úspěšně uveďte nové produkty a služby na trh s unikátním úspěchem! V programu Vám Jiří Vokiel Čmolík předvede tajné techniky Neuromarketingu v praxi. Zdá se Vám, že klasický marketing nefunguje? A vyzkoušeli jste už…

detail programu

Koupit

4990

NEURORESTART Peníze

Právě začíná tvůj restart. Se systémem NEURORESTART Peníze za 21 dní proměníš svůj program na peníze, přepíšeš příběh a navážeš pozitivní vztah k energii peněz. Tato proměna ti přinese novou realitu v oblasti peněz a bohatství. Bohatý znamená Bůh a…

detail programu

Koupit

4990

NEURORESTART Emoce

Zažijte konečně skutečný životní průlom a získejte vyzkoušené techniky, jak nalézt vlastní Emoční kód úspěchu. Vykročte společně s námi s online tréninkem NEURORESTART Emoce právě teď - pracujte na emočních programech, které brzdí Váš život!

detail programu

Koupit

21000

NEURORESTART Byznys

Nejvyšší z programů řady NEURORESTART pro podnikatele, kteří hledají svou cestu byznysem. Jirka Vokáč Čmolík společně s Monikou Urbanovou předvedou techniky pro udržitelný byznys a úspěšnost!

detail programu

Koupit

4990

NEURORESTART Rodina

Jak probudit vaše vnitřní dítě a dokonale se napojit na vaše potomky? Monika Urbanová přichází s EPIGEN terapií a osobně vyzkoušenými technikami z její soukromé praxe.

detail programu

Koupit

4990

NEURORESTART Intim

Program, který vás provede netušenými zákoutími intimního života! Pod vedením renomované a inovativní koučky Julie Gaii Poupětové a transformačního leadera Jiřího Vokáče Čmolíka zboříte stará tabu a naučíte se dokonale prociťovat vlastní tělo.

detail programu

Koupit

4990

NEURORESTART Zdraví

Připravovaný program, který se zaměřuje na celostní poznávání vlastního těla aneb "naslouchejme sami sobě". V programu získáte pokročilé techniky od uznávaných odborníků na problematiku zdraví.

detail programu

Koupit

4990

Neurorestart MAT

Devíti týdenní mentoringový program zaměřený na síťový marketing nové generace. Nejúspěšnější vzdělávací systém síťování v ČR vstupuje do nové verze! Program založený na výzkumu lidského mozku, technikách osobního rozvoje a kvantové fyziky.

detail programu

Koupit