Programy


NEURORESTART 5 minut

Upřete každý den 5 minut na svůj osobní rozvoj! 16 originálních témat v průběhu celého roku se zaměří na důležité oblasti vašeho života. Vstupní brána do projektů NEURORESTART.

Všechna témata

2890

NEURORESTART Peníze

Právě začíná tvůj restart. Se systémem NEURORESTART Peníze za 21 dní proměníš svůj program na peníze, přepíšeš příběh a navážeš pozitivní vztah k energii peněz. Tato proměna ti přinese novou realitu v oblasti peněz a bohatství. Bohatý znamená Bůh a…

detail programu

Koupit

4990

NEURORESTART Emoce

Zažijte konečně skutečný životní průlom a získejte vyzkoušené techniky, jak nalézt vlastní Emoční kód úspěchu. Vykročte společně s námi s online tréninkem NEURORESTART Emoce právě teď - pracujte na emočních programech, které brzdí Váš život!

detail programu

Koupit

21000

NEURORESTART Byznys

Nejvyšší z programů řady NEURORESTART pro podnikatele, kteří hledají svou cestu byznysem. Jirka Vokáč Čmolík společně s Monikou Urbanovou předvedou techniky pro udržitelný byznys a úspěšnost!

detail programu

Koupit

4990

NEURORESTART Rodina

Jak probudit vaše vnitřní dítě a dokonale se napojit na vaše potomky? Monika Urbanová přichází s EPIGEN terapií a osobně vyzkoušenými technikami z její soukromé praxe.

detail programu

Koupit

4990

NEURORESTART Intim

Program, který vás provede netušenými zákoutími intimního života! Pod vedením renomované a inovativní koučky Julie Gaii Poupětové a transformačního leadera Jiřího Vokáče Čmolíka zboříte stará tabu a naučíte se dokonale prociťovat vlastní tělo.

detail programu

Koupit

4990

Neurorestart MAT

Devíti týdenní mentoringový program zaměřený na síťový marketing nové generace. Nejúspěšnější vzdělávací systém síťování v ČR vstupuje do nové verze! Program založený na výzkumu lidského mozku, technikách osobního rozvoje a kvantové fyziky.

detail programu

Koupit

I-MAGINACE

Imaginace je osvědčená technika, kterou již používali mistři hlubinné terapie – Carl Gustav Jung či Sigmund Freud. Umožní vám nahlédnout problém zvnějšku a postupně jej vyřešit. Odblokujte se!

detail programu

29990

Neuromarket

Navyšte svoje prodeje a zisky a úspěšně uveďte nové produkty a služby na trh s unikátním úspěchem! V programu Vám Jiří Vokiel Čmolík předvede tajné techniky Neuromarketingu v praxi. Zdá se Vám, že klasický marketing nefunguje? A vyzkoušeli jste už…

detail programu

Koupit

Členství na zkoušku

Vyzkoušejte zdarma naše dva nejúspěšnější programy Neurorestart Peníze a Neurorestart Emoce! V členství na zkoušku získáte jako ochutnávku první dny obou programů včetně pracovních sešitů a dalších materiálů. Vyzkoušejte a vstupte s námi do členství!

detail programu