Předprodej s BONUSem:
Terapeutické karty TAJEMSTVÍ EPIGENU

54 unikátních autorských karet s výkladem aneb jak najít vnitřní sílu. Karty jsou vytvořeny s ohledem na epigen terapii, součástí je kniha obsahující výkladové terapeutické hry.

+ speciální balíčky pro vás v kombinaci s úžasnými knihami, oleji, kalendářem, či workshopem!

VYBRAT BALÍČEK S KARTAMI

Nové terapeutické karty vám přinesou:

 • Vnitřní síla

  Tento soubor terapeutických karet je sestaven dle vyzkoušených postupů Epigen Terapie, která efektivně pomáhá k znovunalezení vnitřní síly, odblokování negativních emocí a nalezení rovnováhy.

 • Epigen terapie

  Epigen Terapie představuje intenzivní proces, jehož součástí je spolupráce se sebou samým a aplikace praktických kroků do života. Tyto karty s přiloženou knihou vám ukáží, jak postupovat, abyste začali proces sebepoznání a získání síly. Pomohu vám překonat své strachy a opustit citové bloky.

 • Výkladová hra

  Karty jsou určeny pro sebekoučování, mentoring, osobní terapii a také pro terapeuty. Tento autorský soubor originálních karet obsahuje výkladové terapeutické hry.

Vyberte si svůj balíček

Tajemství epigenu
480

 • 54 karet
 • výkladové terapeutické hry
 • součástí kniha
OBJEDNAT
54 unikátních autorských karet, které jsou vytvořeny s ohledem na epigen terapii, součástí je kniha obsahující výkladové terapeutické hry.
Balíček GOLD
2300

 • Terapeutické karty
 • Workshop s výukou použití karet
 • 20 minutová konzultace s autorkou
OBJEDNAT
Naučte se pracovat s kartami na speciálním workshopu. Balíček obsahuje 20 minut skype konzultaci s autorkou karet a zakladatelkou systému Epigen Terapie.
Balíček FRAKTÁL
680

 • Terapeutické karty
 • Fraktálový věčný kalendář
OBJEDNAT
Věčný fraktálový kalendář obsahuje energetické zářiče na posílení a prostor pro váš osobní růst. Společně s kartami Tajemství epigenu se stane vaším každodenním pomocníkem.

Balíček SMART

Dostaneš knihu Emoční kód úspěchu, kde zjistíš, jak fungují emoce. Naučíš se s emocemi zacházet + karty, které logicky doplní, co se naučíš + esenciální olej SHAMANIA.

Chytrý balíček obsahuje knihu Emoční kód úspěchu, která je zároveň pracovním návodem, jak zacházet s emocemi.  Kniha je skvělým doplňkem k motivačním a rozvojovým kartám Tajemství epigenu. Dostáváte tím ucelený obrázek pro domácí terapii, sebekoučink, akční plán. Získáváte také esenciální olej SHAMANIA, kde hned v praxi vyzkoušíte sílu esencí.

Cena : 880

VYBRAT BALÍČEK S KARTAMI

Balíček FRAKTÁL

Zamiluješ se do krásy fraktálů.  Získáváš unikátní motivační věčný kalendář a karty Tajemství epigenu.

Motivační věčný fraktálový kalendář je unikátním svého druhu, obsahuje energetické zářiče na posílení a prostor pro váš osobní růst. Společně s kartami Tajemství epigenu se stane vaším každodenním pomocníkem.

Cena: 680

VYBRAT BALÍČEK S KARTAMI

Balíček GOLD

Workshop s výukou použití karet + karty + 20 minut (skype) konzultace.

Motivační a rozvojové karty Tajemství epigenu mají skvělé využití nejen pro domácí účely, ale také pro terapeuty, kouče, motivátory, HR pracovníky. Naučte se pracovat s kartami na speciálním workshopu, kde objevíte všestrannost těchto karet. Balíček obsahuje 20 minut skype konzultaci s autorkou motivačních karet a zakladatelkou systému Epigen Terapie.

Cena:  2300

VYBRAT BALÍČEK S KARTAMI


Monika Urbanová je terapeutka, která na základě svých poznatků a zkušeností vytvořila systém Epigen Terapie. Je spoluautorkou knihy Emoční kód úspěchu. Samostatně vede semináře, workshopy a je autorkou řady esenciálních olejů a sypaných čajů Nea Tea.


Monika Urbanová
Monika Urbanová
VYBRAT BALÍČEK S KARTAMI